Jordy Clasie, aanvoerder van AZ Alkmaar, zette begin juni van dit jaar zijn appartement in Haarlem in de verkoop voot een vraagprijs van 400.000 euro, nadat hij deze eerder te huur had aangeboden voor 2250 euro per maand.

VERKOCHT

Hij kocht het appartement in 2014 voor een onbekend bedrag en liet er een hypotheek op vestigen van 125.000 euro. Het appartement is verkocht en op basis van de hypotheek maakt  Clasie een prachtige winst van 275.000 euro.

INDELING WONING

De koper krijgt een appartement van circa 85 m² met een ruime woonkamer en een open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Daarnaast beschikt de woning over twee slaapkamers en een nette badkamer met zowel een douche als een ligbad. Een groot pluspunt is het balkon op het westen. Hier kun je heerlijk genieten van de middag- en avondzon.

ENERGIELABEL.

De woning over energielabel A, wat betekent dat het appartement duurzaam en energiezuinig is. Op de begane grond is bovendien een berging aanwezig en het station ligt op loopafstand.