Voor het bedrag van 2.1116.250,-- euro is filmregisseur Paul Verhoeven twee weken geleden de trotse eigenaar geworden van een kapitale villa in de chique Haagse wijk Duttendel. Zijn appartement in het centrum van Den Haag heeft hij verkocht aan een heuse barones voor 520.000,-- euro.
Paul heeft een hypotheek op de nieuwe aanwinst genomen van 1.181.500,-- euro. De villa heeft een woonoppervlakte van rond de 300 vierkante meter en beschikt over totaal 11 kamers, waaronder vijf slaapkamers en een badkamer.
Verder hebben Paul en zijn vrouw de beschikking over een prachtige keuken, die is voorzien van alle denkbare inbouwapparatuur. Buiten een prachtige tuin, is er ook een garage waar de auto's in kunnen worden geparkeerd.
Waarschijnlijk heeft Paul de villa gekocht om meer tijd door te brengen in Nederland. Nu woont hij voor een groot deel van het jaar in Amerika.