Recent maakte Jan des Bouvrie jr. via Instagram bekend dat zijn vriendin Esmee in verwachting is van een tweede kindje. Ook liet hij weten dat zijn vriendin zwanger is van een meisje. In juli 2025 werd hun zoontje Jan geboren. Zo worden Jan en Esmee ouders van een koningskoppel.

Gezinsuitbreiding en een nieuwe woning

Wellicht vanwege de gezinsuitbreiding zette Jan eerder zijn appartement te koop voor 1.285.000 euro. Hoewel het appartement nog niet is verkocht, heeft de zoon van wijlen designicoon Jan des Bouvrie in de tussentijd een prachtig, onder architectuur verbouwd driedubbel benedenhuis in Amsterdam Oud-West gekocht.

Fors boven de vraagprijs betaald

Dat Jan het pand dolgraag wilde hebben, blijkt wel uit de prijs die hij ervoor heeft betaald. Terwijl de vraagprijs 1.650.000 euro bedroeg, betaalde Jan er 1.855.000 euro voor, ofwel 205.000 euro meer dan de vraagprijs. Tevens liet hij er een hypotheek op vestigen van twee miljoen euro.

Wat krijgt hij hiervoor?

Het gaat om een driedubbel benedenhuis met een woonoppervlakte van 162 vierkante meter. Het totaal aantal kamers bedraagt vijf, waaronder vier slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over drie woonlagen.

De woonkamer strekt zich uit over de volledige lengte van de woning, met aan de voorzijde een sfeervolle zitkamer met houtkachel en aan de achterzijde een royale eetkamer met op maat gemaakte designkeuken.

De handgemaakte keuken is volledig uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, veel opbergruimte en een royaal kookeiland. Verder is er nog een stadstuin van 20 vierkante meter, gelegen op het westen. Het energielabel is A, wat betekent dat het pand duurzaam en energiezuinig is.