Pearl Jozefzoon, de ex-vrouw van Renze Klamer, blijkt vorig jaar in alle stilte te zijn getrouwd met haar nieuwe grote liefde Martin. De twee leerden elkaar via wederzijdse vrienden kennen, en het klikte vrijwel direct.
De bijzondere afspraak tussen Renze Klamer en Pearl Jozefzoon
Dit huwelijk zou weleens financieel goed kunnen uitpakken voor Renze. Hoe zit dat? Renze en zijn ex zijn op 21 juli 2020 officieel gescheiden, en toen is de verdeling van de bezittingen op papier geregeld.
In 2016 kochten zij in Houten een woning voor 143.910 euro en lieten er een hypotheek op vestigen van 467.500 euro. Uiteraard is daar in de tussentijd op afgelost. De huidige waarde van het huis is getaxeerd op 575.000 euro.
140.000 euro voor Renze bij verkoop
Het huis kwam toe aan Pearl, die ook de hypotheeklasten op zich nam. Wegens overbedeling moet zij volgens de overeenkomst een bedrag van 140.000 euro aan Renze betalen. Afgesproken is dat zijn ex dit bedrag niet direct op tafel hoeft te leggen, maar pas wanneer het huis wordt verkocht.
En dat zou nu best weleens kunnen gebeuren. Pearl woont nog altijd in hetzelfde huis, maar wellicht besluit zij samen met haar nieuwe man Martin een ander huis te kopen en daar een frisse start te maken. In dat geval rinkelt de kassa bij Renze. We houden het in de gaten!