De verkoop van zijn droompaleis in Los Angeles wil niet zo vlotten. Om die reden heeft Reinout Oerlemans zijn villa nu ook te huur gezet en wel voor een maandelijks te betalen huur van maar liefst 106.000,-- euro.
Maar voor dat geld krijg je natuurlijk ook wel wat. De koper krijgt voor dit geld een werkelijk schitterende villa met een woonoppervlakte van 630 vierkante meters. Er zijn totaal twaalf kamers, waaronder vijf slaapkamers en zes badkamers.
Vanuit de huiskamer heb je uitzicht over de oceaan en de villa ligt direct boven de Sunset Strip in Hollywood. Verder is er een biljartkamers, een fitness ruimte en een bioscoop met tien stoelen. De blikvanger is natuurlijk ook het prachtige zwembad, dat een schitterend uitzicht biedt over de stad en in de verte de Oceaan.
Zelf hebben zij onlangs voor 21,4 miljoen dollar een villa gekocht in de chique wijk Bel Air in Los Angeles.
30 juni 2016
Reinout Oerlemans zet zijn luxe villa in Los Angeles te huur. Zie foto's
De villa van Reinout Oerlemans staat weliswaar te koop voor een bedrag van 18,3 miljoen euro, maar omdat er nog geen koper is komen opdagen, heeft hij nu ook de villa voor een megabedrag te huur gezet.