Tien jaar lang woonde schrijfster Patty Harpenau er heerlijk, maar toen twee jaar geleden de eigenaar overleed en het huis in handen kwam van de erfgenamen begon voor Patty de ellende.  De erfgenamen wilden het huurcontract ontbinden omdat er sprake zou zijn van een huurachterstand doordat de vorige verhuurder nooit een indexering op de huurprijs had toegepast. Die wilden ze met terugwerkende kracht van Patty opeisen. 

kort geding

Gevolg; drie keer spanden de erfgenamen een kort geding aan tegen de schrijfster, maar geen enkele wisten te winnen. Daarna volgde een bodemprocedure. De rechter was van mening dat partij er zelf maar moesten proberen tot een oplossing te komen.

deal

Na twee schorsingen werden Patty en de erfgenamen het eindelijk eens. De deal is dat Patty een aanzienlijk bedrag ontvangt en voor 1 januari 2025 de woning moet hebben verlaten. Wellicht dat  de woning daarna te koop zal worden gezet.

zanger dotan

Er rust geen euro hypotheek op en de huidige waarde wordt geschat op 1,3 miljoen euro. Kassa! Wellicht kan Patty terecht in een van de woningen van haar zoon zanger Dotan, die meerdere pandjes bezit. Hij kwam overigens in 2018 in opspraak vanwege talloze nepaccounts ofwel het inzetten van een trollenleger.

bron weekblad story