RB Leipzig speler Xavi Simons, die op het punt staat te verkassen naar de Engelse topclub Chelsea, zette 9 februari van dit jaar zijn luxe villa in het Brabantse plaatsje Lieshout te koop voor een vraagprijs van 1.295.000 euro, om deze later te verlagen naar 1.195.000 euro.
Winst Xavi Simons
Zelf kocht hij de villa in 2022 voor een bedrag van 1.090.000 euro en liet er een hypotheek op vestigen van 1.000.000 euro. De villa is nu verkocht en dat betekent dat Xavi een winst gaat scoren van rond de 105.000 euro. Slecht een financierings voorbehoud staat de winst nog even in de weg
Indeling villa Xavi Simons
Voor dit geld krijgt de koper een prachtige vrijstaande villa met een woonoppervlakte van 230 vierkante meter. In totaal zijn er zes kamers, waaronder vijf slaap- en twee badkamers. Dit alles is verdeeld over drie woonlagen plus een kelder.
De keuken is zeer luxe en niet alleen voorzien van diverse inbouwapparatuur en heeft een eilandopstelling. En wat te denken van een mancave/ een wijnkelder Het energielabel is B, dus dat zeer redelijk goed qua energiegebruik.
Tevens kunnen er twee auto’s worden geparkeerd in de inpandige garage.
voor meer voetbalnieuws ga naar voetbalflitsen.nl
voor meer sportnieuws ga naar sportnieuws.nl