Vraagprijs appartement Khalid Kasem
De voormalige advocaat en tv presentator van de BNN/ Vara talkshow Khalid en Sophie heeft zijn appartement in Amsterdam te koop gezet voor een vraagprijs van 425.000 euro. Zoals bekend werd hij verdacht van het omkopen van een ambtenaar om een client vervroeg vrij te krijgen. Dat zou hebben gespeeld toen hij mede- eigenaar was van advocatenkantoor De Vries & Kasem.
Winst Khalid Kasem
Zelf kocht hij dit appartement in 2017 voor een koopsom van 187.500 euro. Er gloort derhalve een winst aan de horizon van 237.500 euro. Eerder had Khalid zijn appartement heel even te huur gezet voor 3500 euro, maar heeft nu toch besloten om het te verkopen.
Indeling appartement
Wat krijgt de koper voor zijn geld? Deze krijgt een drie appartement met een woonoppervlakte van 76 vierkante meter. Het aantal kamers bedraagt drie, waaronder twee slaap- en 1 badkamer. Koken kan in de luxe keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur Uiteraard is er een balkon aanwezig. Appartement is energie zuinig met een energielabel A.