Vraagprijs woning Victor Reinier
Victor Reinier, bekend van zijn rol als Floris Wolfs in Flikken Maastricht, heeft zijn dubbele bovenhuis in Amsterdam-Zuid te koop gezet voor een vraagprijs van €795.000. De acteur kwam recent in opspraak vanwege vermeend grensoverschrijdend gedrag en een conflict met collega Angela Schijf, wat leidde tot zijn ontslag bij de populaire serie.
Mogelijke winst voor Victor Reinier
Victor Reinier kocht de woning, een gemeentelijk monument, in 2015 voor €485.000. Dit bedrag lag €36.000 boven de oorspronkelijke vraagprijs. Opvallend is dat er geen hypotheek op het huis rust, waardoor hij bij verkoop op de vraagprijs een winst van €310.000 kan maken.
Indeling van de woning
De koper krijgt een dubbel bovenhuis van 112 m², bestaande uit:
- Zes kamers, waaronder drie slaapkamers
- Twee badkamers
- Een ruime woon- en eetkamer aan de voorzijde
- Een keuken met inbouwapparatuur aan de achterzijde
- Een studio op de bovenste verdieping, met toegang tot een riant dakterras
- Een bergkamer met eigen badkamer
Met zijn karakteristieke uitstraling en ruime indeling is dit bovenhuis perfect voor wie wil genieten van het bruisende stadsleven in Amsterdam-Zuid. Een unieke kans om te wonen op een toplocatie en misschien zelfs in het voormalige huis van een bekende Nederlander!