Nederlands Elftal speler Cody Gakpo heeft op het EK Voetbal tot nu toe laten zien, dat hij niet voor niets gekocht is door Liverpool en kan scoren.
CODY GAKPO RIJKDOM
Buiten 10 panden, bezit hij een schitterende villa in Eindhoven die hij voor de prijs van 1,2 miljoen euro kocht.. Cody heeft er voor totaal 1,6 miljoen aan hypotheken op gevestigd. Voor dit geld heeft de sterspeler een vrijstaande villa met een woonoppervlakte van circa 325 vierkante meter.
CODY GAKPO VILLA
Het aantal kamers bedraagt acht, waaronder vier slaap- en twee badkamers, maar nog een eet-, zit-en een tv kamer.verdeelt over twee woonlagen. De keuken is luxe en voorzien van niet alleen een kookeiland, maar ook van diverse inbouwapparatuur.
Op het terrein bevindt zich een dubbele garage voor twee auto's. De tuin is rondom en kent meerdere terrassen waar het goed vertoeven is. Het is een waar droomhuis. kijk zelf maar!