Televisiepresentator Jaap Jongbloed, jarenlang bekend van programma’s als Opsporing Verzocht en Het Mooiste Meisje van de Klas, heeft zijn oog laten vallen op een modern grachtenappartement in Amsterdam. Na jaren in de levendige P.C. Hooftstraat te hebben gewoond, kiest hij nu bewust voor meer rust, ruimte en comfort, maar wél met een vleugje luxe.

Ruim boven de vraagprijs gekocht

Voor zijn nieuwe woning betaalde Jongbloed € 1.365.263, ruim € 170.000 boven de vraagprijs van € 1.195.000. Hij financierde een deel met een hypotheek van € 1 miljoen en betaalde de rest uit eigen middelen. Dat hij dat kan, is niet verrassend: eerder verkocht hij zijn appartement in de P.C. Hooftstraat met een winst van maar liefst € 705.000.

Luxe, licht en duurzaam wonen

Het duurzame appartement, met energielabel A, biedt 140 m² woonoppervlak verdeeld over vier slaapkamers, twee badkamers en twee ruime balkons van samen 18 m². De hoge plafonds van drie meter en de grote raampartijen zorgen voor een lichte, open sfeer. De moderne woonkeuken is voorzien van een kookeiland, Quooker en hoogwaardige inbouwapparatuur.

De woonkamer opent via een schuifpui naar het balkon, met uitzicht op water en groen, een zeldzame combinatie in hartje Amsterdam. Aan de achterzijde ligt de master bedroom met en-suite badkamer, uitgerust met dubbele wastafel, inloopdouche en toilet.

Privéparkeerplaats en moderne voorzieningen

Een groot pluspunt is de eigen parkeerplaats met laadpaal in de onderbouw van het complex, iets wat maar weinig woningen in de hoofdstad kunnen bieden.

Verder beschikt het appartement over een aparte berging met elektra, vloerverwarming door de hele woning en lifttoegang tot alle verdiepingen. Het geheel ligt aan een autovrij plantsoen, wat zorgt voor rust en privacy midden in de stad.

Meer rust, minder drukte

Na jaren in de bruisende P.C. Hooftstraat lijkt Jaap Jongbloed de rust te hebben gevonden die hij zocht. Naast zijn werk als presentator richt hij zich tegenwoordig op gezondheid en coaching, en met deze nieuwe woning aan de gracht geniet hij van ruimte, stilte en comfort in hartje Amsterdam.