Maxime Meiland zette half mei van dit haar Tiny House te koop voor een vraagprijs van 95.000 euro. Helaas is er geen koper komen opdagen en omdat zij dolgraag er vanaf wil heeft Maxime de vraagprijs met 10.000 euro verlaagd naar 85.000 euro,

Nu de villa in Noordwijk is verkocht, is het Tiny House wellicht nu een blok aan hun been. Dat er weinig belangstelling voor is, heeft wellicht ook te maken met het feit dat je het Tiny House zelf moet komen ophalen en je moet er maar plaats voor hebben. En dit is zeker ook een zware klus.

En blijft Maxime maar tegenzitten als het om de verkoop een huis gaat. Het heeft ontzettend lang geduurd, ondanks meerdere prijsverlagingen, om hun villa te verkopen. Dat is gelukkig nu achter de rug. Nu dit Tiny House nog. De woonoppervlakte bedraagt 32 vierkante meter en in totaal kunnen er twee tot vier mensen slapen.