Olcay Gülsen is in Amsterdam het slachtoffer geworden van een ordinaire straatroof. Volgens haar management raakte Olcay donderdagavond gewond bij de overval, toen ze rond 18.50 uur haar auto instapte op de Sarphatikade. Daar is ook haar bedrijf Olcay Gülsen Beauty gevestigd. Het incident gebeurde na haar werkdag.

Horloge met geweld van haar pols getrokken

Een man trok op gewelddadige wijze het horloge van haar pols, waarbij Olcay meerdere verwondingen opliep. De dader vluchtte vervolgens achter op een motorscooter, die richting het Oosteinde reed. De politie is op zoek naar twee verdachten en roept getuigen op zich te melden. "Belachelijk dat je niet meer normaal iets kunt dragen", laat Olcay weten. Ze heeft inmiddels aangifte gedaan bij de politie.

Pronken met rijkdom?

Eerder werd er op televisie en social media opgemerkt dat Olcay wel heel erg met haar verkregen rijkdom loopt te pronken. En dat soort zichtbaarheid komt helaas ook bij de verkeerde personen terecht. Daar weet ook Estelle Cruijff alles van: zij werd bij haar woning overvallen en heeft daar zelfs een trauma aan overgehouden. Er is dan ook werk aan de winkel voor Eelko van Kooten, de kersverse echtgenoot van Olcay. Het stel trouwde nog geen drie weken geleden.