De Meilandjes hebben een nieuwe klus aangenomen: het runnen van een boerenbedrijf met 70 koeien. En dat is iets wat je niet even tussen neus en lippen door kunt doen. Het luxe leven met wijn, wijn en nog eens wijn is daarbij bijna uitgesloten.

Boerderij Meiland: het nieuwe RTL-programma

De klus is meteen het eerste programma van de familie voor RTL, nadat ze eerder dit jaar de overstap maakten van Talpa naar RTL. In Boerderij Meiland, vanaf 2027 te zien op RTL 4 en Videoland, nemen Martien, Erica, Montana en Maxime tijdelijk de volledige zorg over een melkveebedrijf in Friesland op zich. Voor Erica is het avontuur extra bijzonder: dankzij haar Friese achtergrond gaat voor haar een langgekoesterde wens in vervulling.

Vroeg opstaan en koeien melken

Het betekent zeer vroeg opstaan om de koeien te melken en in de gaten houden of een koe wel of niet ziek is. Van boer Brunia, van wie ze de boerderij tijdelijk overnemen, zullen ze weinig steun ontvangen. Die gaat namelijk met zijn vrouw en vijf kinderen voor het eerst heerlijk genieten van een welverdiende vakantie.

Hilarische taferelen verwacht

En natuurlijk zal het een en ander aan hilarische beelden gaan opleveren. Op de beelden kun je zien om welke boerderij het gaat, en je kunt hier ook de website van de betreffende boer bekijken.