Roxy Dekker heeft haar woning op een zeer mooie prijs weten te verkopen. Ze vroeg 495.000 euro voor haar woning en uiteindelijk werd deze verkocht voor maar liefst 553.555 euro. Zelf kocht Roxy de woning in 2024 voor 467.000 euro.

WINST

Haar woning werd behoorlijk boven de vraagprijs verkocht, waardoor zij een winst maakt van 86.555 euro. De woning werd overigens gefinancierd door haar schatrijke vader. De reden dat Roxy de woning heeft verkocht is dat zij is gaan samenwonen met Koen van Heest, bekend van De Bankzitters. Koen kocht in november 2024 een luxe designappartement, ontworpen door Piet Boon.

Compact, modern en met tuin

De woning die Roxy heeft verkocht, is een sfeervolle benedenwoning van 54 m², met een verrassend ruime tuin van 33 m². De woonkamer met open keuken en kookeiland vormt het hart van het huis en staat via openslaande deuren in direct contact met het terras.

De keuken is uitgerust met moderne Siemens-inbouwapparatuur en ook de slaapkamer aan de rustige achterzijde biedt toegang tot de tuin. Verder beschikt de woning over een strakke badkamer met inloopdouche, energielabel C, dubbel glas en was het huis in 2022 volledig gerenoveerd. Begin 2025 kreeg het geheel nog een frisse schilderbeurt.