Op 2 maart 2026 kocht tv-presentator Dennis Weening een appartement in de Haagse Vruchtenbuurt voor €475.000, precies de vraagprijs. Over een eventuele hypotheek is niets bekend.
Ook zijn ex-vrouw Stella kocht, na de verkoop van hun gezamenlijke villa, onlangs een appartement in dezelfde wijk. Mogelijk een bewuste keuze, zodat hun dochters dicht bij beide ouders kunnen blijven wonen.
Wat krijgt Dennis voor €475.000?
De nieuwe woning van Dennis Weening is een vierkamer bovenwoning van circa 106 m² met drie slaapkamers. De woning ligt in de populaire Vruchtenbuurt in Den Haag en heeft zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht.
Je bereikt het appartement via een open portiektrap. Eenmaal boven kom je op de woonverdieping waar de open keuken het centrale punt van het huis vormt. De keuken staat precies tussen de woonkamer en het eetgedeelte, waardoor alles met elkaar in verbinding staat. De keuken zelf is voorzien van onder meer een inductiekookplaat, combi-oven, afzuigkap en koel-vriescombinatie.
Woonkamer met balkon
Vanuit de keuken loop je zo de ruime woon- en eetkamer in. Aan de achterzijde bevindt zich het zitgedeelte met een schouw en openslaande deuren naar het balkon. Dat balkon ligt op het zuidoosten, waardoor Dennis hier ’s ochtends al in de zon kan zitten met zijn eerste kop koffie. Het balkon loopt over de hele breedte van de woning. Aan de voorkant van het appartement ligt het eetgedeelte, met een erker die zorgt voor veel licht en een vrij uitzicht over de straat.
Drie slaapkamers en moderne badkamer
Het appartement beschikt over drie slaapkamers. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft eveneens openslaande deuren naar het balkon. De andere twee slaapkamers liggen aan de voorzijde van de woning. De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een dubbele inloopdouche met zowel een regen- als handdouche, een dubbele wastafel met meubel en een designradiator.
Dakterras voor zonnige dagen
Via een extra trap bereik je het ruime dakterras boven op de woning. Hier kun je vrijwel de hele dag van de zon genieten en heb je bovendien veel privacy. Het terras is vrij groot, ongeveer 3,9 bij 4,6 meter, dus groot genoeg voor een loungeset of een gezellige borrel met vrienden.
Karakter en licht
De woning is gebouwd in 1934 en heeft nog enkele originele details, zoals glas-in-loodramen aan de achterzijde. Verder is de woning grotendeels voorzien van dubbel glas en ligt er een massief eikenhouten vloer. Het energielabel is E, dus daar valt nog wel wat winst te behalen.
Voor Dennis Weening betekent deze bovenwoning in Den Haag in ieder geval een nieuwe start na zijn scheiding.