Woning razendsnel verkocht
Eind oktober zette Ajax-aanvaller Steven Berghuis zijn appartement in Deventer te koop voor een vraagprijs van €330.000. Binnen twee weken was de woning al verkocht, en met winst.
Winst voor Steven Berghuis
Berghuis kocht de woning in 2021 voor €252.000. Op basis van de verkoopprijs pakt hij dus een winst van €78.000. De voetballer lijkt sowieso actief bezig met zijn vastgoedportefeuille, want eerder zette hij al zijn luxe appartement aan de Maas in Rotterdam te huur.
Instapklaar wonen in Deventer
Het appartement ligt op de bovenste verdieping van een kleinschalig complex met slechts twee woningen, vlak bij het sfeervolle centrum van Deventer. Met een eigen entree, moderne afwerking en een zonnig balkon is het een ideale woning voor wie comfortabel en rustig wil wonen, maar toch dicht bij de stad wil zijn.
De lichte woonkamer ligt aan de achterzijde en grenst aan een moderne open keuken, voorzien van luxe apparatuur zoals een Quooker, combi-oven, vaatwasser, koelkast en vriezer. Vanuit hier stap je direct het balkon op, dat op het zuidwesten ligt en dus volop zon biedt.
Verder beschikt de woning over twee slaapkamers, een strak afgewerkte badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel, een separaat toilet en een aparte wasruimte.
Modern, comfortabel en energiezuinig
Het appartement is instapklaar en voorzien van moderne gemakken zoals airconditioning, een Philips Hue-verlichtingssysteem, een eigen berging met elektra en energielabel C.
Mooie winst voor de Ajacied
Voorlopig kan Berghuis in elk geval een mooie winst bijschrijven met de verkoop van zijn knusse appartement.
voor meer voetbalnieuws ga naar voetbalflitsen.nl