Maxime Meiland sprong in een gat in de lucht toen een Amerikaans echtpaar had besloten haar villa in Noordwijk te kopen. De kopers zouden er zelfs een prachtig bedrag voor over hebben. Zelfs moeder Erica liet weten dat het een pak van haar hart was., dat de villa eindelijk was verkocht.

PROCEDURE

Toen het echter wel heel lang duurde dat de villa onder voorbehoud zou zijn verkocht, kwam de aap uit de mouw. De villa werd niet verkocht, want de Amerikanen kregen de financiering niet rond. Maxime en haar man Leroy lieten het daar niet bij zitten en spanden, volgens bronnen, een aansprakelijkheids procedure tegen de aspirant kopers, die geen ontbindende voorwaarden zouden hebben gehad.

Volgens de makelaar waren Maxime en Leroy bezig met de afwikkeling, die wel erg lang heeft geduurd. De term "verkocht onder de voorbehoud" is puur juridisch, omdat zij de zaak voor de rechter wilden brengen. Halen ze dit er vanaf dan is de villa weer beschikbaar en daar zal de rechter je dan op wijzen.

SCHIKKING

Het lijkt er dus sterk op dat er een schikking is getroffen, want per vandaag is de villa officieel weer te koop. De vraagprijs is niet veranderd: 1.950.000 euro