De laatste dagen doen weer allerlei verhalen de ronde over de relatie status tussen Marco Borsato en zijn ex vrouw Leontine Ruiters. Zo werd er gisteren op diverse sites gesuggereerd dat ze eigenlijk nog altijd gewoon zijn getrouwd.
Sterker nog: Ze zouden nog altijd als gehuwd staan geregistreerd. Maar klopt dit wel Nee, dat klopt niet! In 2023, drie jaar na de breuk, kocht Leontine een prachtige villa in Huizen en in het Kadaster is dan ook de burgerlijke staat te vinden. Dit wordt, na zogenaamde recherche, uit officiele bronnen gehaald
Officiele relatiestatus Leontine
En dit staat te lezen over de burgerlijke staat van Leontien: "Ongehuwd en geen geregistreerd partnerschap (ten tijde van verkrijging)". Ze zijn dus zeker niet meer gehuwd.
Ander gerucht is dat de twee weer samen zouden zijn. Dit gerucht steekt regelmatig de kop op en tot nu toe bleek het niet te kloppen. Marco en Leontine hebben er nooit een geheim van gemaakt, dat zij goed met elkaar omgaan in het belang van het gezin/ de kinderen.
Wellicht schept dat verwarring, maar uiteraard is niets uit te sluiten. Maar 1 ding is zeker: Marco en Leontine zijn, volgens officiele bron, niet meer gehuwd. Anders zou het kunnen zijn, dat Leontien verbonden is aan het penthouse van Marco en hij verbonden is bij de villa van Leontine.
Beiden is niet het geval!