Liverpool-speler en international Cody Gakpo heeft één van zijn appartementen in Rotterdam in de verkoop gezet voor een vraagprijs van €349.000. De voetballer kwam in bezit van het pand nadat hij zich begin 2024 had ingekocht in een vastgoedportefeuille van zijn goede vriend Jordy.

Van vriendendienst tot vastgoeddeal

Uit kadastrale documenten blijkt dat Gakpo destijds de helft kocht van vijf appartementen, die toen allemaal op naam van zijn vriend stonden.

Op het moment van overdracht rustte er een hypothecaire schuld van €722.370,40, geld dat was geleend bij een particulier echtpaar.

Het is niet ondenkbaar dat zijn vriend moeite had om aan zijn betalingsverplichtingen te voldoen, waarna Gakpo besloot in te grijpen. Hij nam €361.182,20 van de schuld over en maakte daarnaast nog €131.317,80 rechtstreeks aan zijn vriend over, samen goed voor een investering van €492.500.

Schuld zonder toestemming overgenomen

Opvallend is dat in de notariële akte staat vermeld dat de geldverstrekkers geen toestemming gaven voor deze schuldovername. Normaal gesproken is zo’n akkoord verplicht, maar omdat de volledige schuld op de dag van overdracht werd afgelost, was dit juridisch geen probleem.

Daarna sloten Gakpo en Jordy een nieuwe hypotheek van circa €900.000 af, met als doel om de appartementen samen te verhuren.

Appartement nu te koop

Van die vijf appartementen staat er nu één weer te koop voor €349.000.

Bij de overdracht in 2024 werd dit specifieke appartement nog getaxeerd op een waarde van €300.000, wat betekent dat er bij verkoop sprake is van een kleine winst.

Sfeervolle woning in hartje Rotterdam

De woning ligt op een fantastische locatie in het centrum van Rotterdam. Bovendien beschikt het appartement over een vergunning voor drie delende studenten, wat het extra aantrekkelijk maakt voor investeerders of ouders met studerende kinderen.

Met een woonoppervlakte van 70,7 m², een lichte woonkamer, twee slaapkamers en een eetkamer die eenvoudig als derde slaapkamer kan worden ingericht, biedt het appartement volop mogelijkheden. De keuken geeft toegang tot een balkon, en er is een aparte badkamer, toilet en meerdere inbouwkasten.

Verder beschikt het over energielabel A, ligt het op eigen grond, en worden de kozijnen en beglazing binnenkort vervangen. Kortom een verzorgd appartement op een toplocatie.

 

voor meer voetbalnieuws ga naar voetbalflitsen.nl

voor meer sportnieuws ga naar sportnieuws.nl