Nog geen maand geleden zette topontwerper Eric Kuster zijn luxe appartement aan het IJ te koop voor een vraagprijs van 775.000 euro, om kort erna het appartement weer uit de verkoop te halen..
Vraagprijs aangepast
Het appartement is weer te koop en nu voor 765.000 euro, een wel heel bescheiden prijsverlaging van 10.000 euro. Gelukkig voor Kuster is er nog genoeg winst te behalen, want op basis van de hypotheek van 567.000 euro, gloort er een mogelijke winst van 198.000 euro aan de horizon.
Turn-key wonen met uitzicht op het IJ
Het appartement is volledig ingericht in Kusters kenmerkende stijl en meet 85 m². De woning beschikt over een royale woon- en eetkamer met open keuken, hoge ramen over de volledige breedte en een panoramisch uitzicht over het IJ. De stijlvolle inrichting – inclusief meubels – is bovendien ter overname beschikbaar.
Verder is er één ruime slaapkamer, een walk-in closet, een moderne badkamer en een externe berging. De parkeerplek bevindt zich in de ondergrondse garage met een automatisch liftsysteem. Alles is tot in de puntjes verzorgd.
Zijn andere appartement aan de Amstel is ook nog te koop.
Zijn andere appartement aan de Amstel staat overigens ook nog te koop.