Begin mei zette Dre Hazes zijn appartement in Vinkenveen te koop voor een vraagprijs van 595.000 euro. Deze is nu verkocht voor een 556.000 euro. Dre heeft weliswaar 39.000 euro moeten toegeven op de vraagprijs, maar houdt genoeg winst over.

VERKOOPPRIJS/ WINST APPARTEMENT DRE HAZES

Zelf betaalde hij in 2015 300.000 euro voor en er rust geen euro hypotheek op het appartement. Hij verkreeg het geld uit de erfenis van zijn vader Andre Hazes. Dit betekent dat hij een winst heeft gemaakt van 256.000 euro ofwel bijna de  prijs waarop het heeft gekocht..

INDELING APPARTEMENT DRE HAZES

De koper krijgt een appartement dat op de beneden verdieping en niet alleen aan het water ligt maar ook nog eens over een eigen aanlegsteiger beschikt. Er is een directe verbinding met de Vinkenveense Plassen. De woonoppervlakte bedraagt 77 vierkante meter en er zijn twee kamer, een slaap- en 1 badkamer.

Koken kan in de open keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken heeft openslaande deuren naar het zonneterras. Vanaf het terras heb je een prachtig uitzicht over het water..Verder is er een eigen parkeerplaats met oplaadpaal.

ENERGIELABEL

Het energie label is A, ofwel het appartement is duurzaam en energiezuinig. De nieuwe eigenaar krijgt Roxeanne Hazes als buurvrouw.. Zelf woont Dre in deze woning in Wilnis