Grote winst na prijsverlaging

Na een prijsverlaging van maar liefst 360.000 euro is tv-producent Gert Berg erin geslaagd zijn prachtige landhuis in Bergen te verkopen. Dit Noord-Hollandse dorp is ook de woonplaats van bekende Nederlanders zoals Sonja Bakker en Youp van ’t Hek, die hier zelfs twee villa’s bezit. Gert Berg, ooit nog kortstondig de partner van Patty Brard, kan nu een flinke winst bijschrijven op de verkoop van zijn optrekje.

Aankoop en prijsverlaging

Eind december 2023 zette Gert zijn landhuis te koop voor een vraagprijs van 4.950.000 euro, maar om de verkoop te bespoedigen verlaagde hij de prijs naar 4.590.000 euro. Zelf kocht hij het landhuis in 2000 voor iets minder dan 2 miljoen euro en liet er later een hypotheek op vestigen van bijna 3,1 miljoen euro. Nu het huis rond de vraagprijs is verkocht, kan Gert een winst van circa 1,5 miljoen euroin zijn zak steken.

Dit krijg je voor ruim 4,5 miljoen euro

De nieuwe eigenaar heeft een schitterend landhuis bemachtigd, compleet met een imposante oprijlaan en een woonoppervlakte van 306 vierkante meter. Het pand beschikt over zes kamers, waaronder vier slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over drie woonlagen. De ruime woonkeuken is voorzien van diverse luxe inbouwapparatuur en er is zelfs een sauna in de bijkeuken.

Daarnaast heeft het landhuis een romantisch gastenverblijf met een eigen slaap- en badkamer. Het landgoed grenst aan de duinen, waardoor je direct toegang hebt tot de natuur.